IMG_3990.jpg

PlzeN

Oficiální dealer Polaris vozů v Plzni. 

 

Jsme nový dealer Polaris vozů v Plzni.

Naše nové dealerství otvíráme v Září tak si nenechte ujít tak jedinečnou příležitost. 

 POLARIS Plzeň je nové dealerství americké značky Polaris pro Plzeňský Kraj.

V Září 2021 otevíráme naši fyzickou showroom v Útušicích 168, kde si můžete prohlédnout naše vystavené vozy i si objednat zkušební jízdu na našich DEMO vozech. Sledujte nás na našich sociálních sítí aby vám neunikl. Třeba datum našeho otevírání, aktualizace a exklusivní nabídky a další novinky. 

 

Jako oficiální dealerství provozujeme i autorizovaný servis pro naše zákazníky kteří si u nás zakoupili vozidlo ale i pro zákazníky Polaris kteří už mají stroj Polaris ve vlastnictví. 

Pokud si u nás zakoupíte stroj a nemáte na něj místo ve vašem autě, poskytujeme dovoz na vaše určené místo.

IMG_7538.JPG
IMG_7543.JPG
IMG_7568.JPG
IMG_7541.JPG
IMG_7560.JPG
IMG_7555.JPG
IMG_7546.JPG
IMG_7559.JPG
IMG_7558.JPG
IMG_7562.JPG
IMG_7561.JPG
IMG_5537 (1)
DSC_0362_edited
Sportsman Sortiment
RZR 64 Pro XP Ulimate
Sportsman Sortiment
Polaris_Logo_White.png

O společnosti Polaris

Po více než 60 let vyrábíme vysoce kvalitní, průlomové produkty - ať už se jedná o vytvoření segmentu sněžných skútrů, neustálému zdokonalování kategorie ATV, vývoji prvního účelového armádního vozidla, nebo představení radikálního tříkolého motoroadrsteru.

Z našich podnikatelských kořenů a technického nadání jsme vyrostli v jednu z největších Powersport společností na světě. Za poslední roky jsem se mimo trh s Powersport rozrostli také do komerčního a vojenského segmentu. Dnes Polaris nabízí portfolio těch nejlepších značek v daných třídách.

Vize společnosti Polaris

Naší vizí je podpořit vášeň jezdců, pracovníků a outdoorových nadšenců po celém světě inovativními a vysoce kvalitními vozidly, produkty, službami a zážitky, které obohatí jejich životy.

Hlavní zásady

  • Nejlepší lidé, nejlepší tým

  • Bezpečnost a etika prioritou

  • Věrnost zákazníků